top of page

Konsultacje małych dzieci pod kątem problemów rozwojowych

 

Jeżeli niepokoi Państwa rozwój dziecka, jeżeli zastanawiacie się

czy rozwija się prawidłowo zapraszamy na konsultację ze specjalistą.

 

Konsultacje przeprowadza psycholog, terapeuta  - mgr Magdalena Rozmus-Dołżyńska,

                                                                                        mgr Jonasz Wethacz.

 

Przeczytaj "Co powinno umieć moje dziecko?"

 

Wsparcie psychologiczne dla rodziców i rodzin dzieci z autyzmem i zespołem Aspegera

 

Proponujemy Państwu pomoc psychologiczną w poradzeniu sobie ze wszystkimi trudnymi emocjami, jakie nieuchronnie pojawiają się w sytuacji, gdy jeden z członków rodziny funkcjonuje odmiennie. Niezależnie od tego, jak bardzo kochamy swoich bliskich, nieustanna, bardzo czujna opieka, jaką ich obdarzamy to spory wysiłek dla naszego organizmu. Mnóstwo energii zużywa stała opieka nad dzieckiem, odczytywanie jego potrzeb, zapewnianie oddziaływań terapeutycznych oraz medycznych. Z biegiem czasu pojawia się zmęczenie oraz mnóstwo trudnych myśli i emocji z tym związanych. Nie należy tego ani tłumić, ani lekceważyć, ani też pozostawać z tym samemu.

To, co Państwu proponujemy, to rozmowa o tym, co Państwo przeżywacie oraz wspólne znajdowanie nowych - optymalnych rozwiązań, takich jak organizacji swojego czasu i aktywności, żeby wszyscy członkowie rodziny mogli się spokojnie rozwijać i cieszyć swoją bliskością.

 

Proponujemy:

 

  • konsultacje psychologiczne - jedno lub kilka spotkań z psychologiem;

  • długoterminową psychoterapię (regularne spotkania raz w tygodniu).

 

 

Dorota Kaczmarkowska - mgr psychologii z kilkunastoletnim stażem w różnych obszarach pomocy psychologicznej, diagnozy i psychoterapii oraz poradnictwa zawodowego. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Aktualnie zajmuje się długoterminową pomocą psychologiczną w sytuacji stresu przewlekłego, jakim jest niepełnosprawność fizyczna, pracując jako psycholog w Domu Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie. Ponadto udziela porad psychologicznych w formie mailowej, a także orzeka w Wojewódzkiej Komisji Odwoławczej d/s Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności.

 

Konsultacje Psychologiczne

bottom of page